Ableton Live – level 1

Kurz Ableton Live level 1 vás naučí pracovat s Ableton Live tak, že projdete celým uměleckým procesem tvorby vlastního tracku. Naučíte se vytvářet vlastní bicí i melodické linky. Zjistíte jak dosáhnout vlastního zvuku prostřednictvím experimentování se syntezátory a samplery. Naučíme vás jak si poradit s hudební teorií současných hudebních stylů od techna, přes house až po drum and bass a další. Dozvíte se jak vytvořit aranž v plné délce skladby a jak váš track finálně zmixovat a zmasterovat. A nakonec i jak track připravit na živé vystoupení.

začátek: 6.4. 2020
délka: 8 týdnů, 16h výukových hodin v akademii
rozvrh: 1 x týdně, pondělí 18:00 – 20:00

cena zahrnuje:

  • 1 x týdně dvouhodinová lekce ve studiu akademie s lektorem Martinem Hofferem (SKYLINE/WLW8)
  • Členství v uzavřené fb skupině s podporou při práci z domova po dobu trvání kurzu

úroveň: Začátečník

co student potřebuje:
Základním vybavením je jen vlastní počítač s programem Ableton Live. Veškeré další informace student dostane při první úvodní konzultaci, která je zdarma.

cena:
7840 Kč nebo 2x 3920 Kč

lektor:
Martin Hoffer
Hudebník, producent a zakládající člen skupiny Skyline, držitel hudebních ocenění, DJ a autor mnoha TV znělek, soundtracků pro videohry a různé interaktivní hudební instalace. Působí v týmu XLAB, špičkou v oblasti vytváření a realizace multimediálních a interaktivních show, prezentací a stage designu.

jak se na kurz zaregistrovat ?
Rezervujte si termín úvodní online schůzky při které se můžete na všechno zeptat a zároveň si vyzkoušet jak výuka probíhá.

Platba za kurz probíhá převodem na účet.

rezervovat si datum úvodní schůzky