Workshop 9.11.

📡 Zajímáš se o produkci elektronické hudby a DJing? Tento event je právě pro tebe!

Electronic Music Academy – Prague vám přináší 4 hodinový workshop, který se koná v prostorách akademie v Praze na Výstavišti.

🗓️ DATUM: 9. 11. 2019
👉MÍSTO: Electronic Music Academy – Prague
⏰ ČAS: 15:00 – 19:00
💰CENA: 1500 Kč (pro studenty EMA – Prague 1000 Kč)
pro registraci nás kontaktuj přes FB event zprávu zde: https://www.facebook.com/events/515339809030070/
Omezená kapacita

speakers:

🔹 Tibor Tomečko (ReOrder)
Jak se stát úspěšným producentem a DJem na světové scéně.
🔹 Bo Fedor (Mystin)
Jak si vybudovat vlastní značku? Je hudební producent značkou?
🔹Martin Hoffer (SKYLINE, WLW8 /will wait/)
Track deconstruction – melodic techno.

program:

🔸 Tibor Tomečko (ReOrder) 🔸

Tibor Tomečko aka ReOrder je nejúspěšnější slovensko-český DJ a producent. Na světové hudební scéně se poprvé objevil v roce 2006 a od 2012 se hudba stala jeho kariérou. Jako exkluzivní umělec Armada Music je bezpochyby jedním z nejvytíženějších producentů na trance scéně. Kromě své originální tvorby ReOrder vydal remixy pro známá jména jako: Armin van Buuren, Aly & Fila, MaRLo, Gareth Emery, Mark Sixma a mnoho dalších. Jeho skladby jste mohli slyšet na kompilacích jako A State Of Trance, Future Sound Of Egypt, Ministry Of Sound, In Trance We Trust, In Search Of Sunrise a dalších.
V roce 2018 vydal své první album s názvem IAMREADY. S nezapomenutelnými singly jako “All Comes Back To You”, “All There Is” nebo “Alive Tonight” ho Armin van Buuren pozval do svého studia, aby představil své album na nejposlouchanější rádio show na světě A State Of Trance.
Jako DJ nás ReOrder reprezentoval na světových festivalech jako Tomorrowland, Creamfields, Mysteryland, A State Of Trance, Luminosity Beach Festival, Electronic Family, Trancemission, Future Sound Of Egypt, Beyond Wonderland, Gods Kitchen a více než 200 klubovek po celém světě.

🔻 REORDER MASTERCLASS
Jak se stát úspěšným producentem a DJem na světové scéně

Co mám dělat abych se stal úspěšným v hudební branži?
Na světě je bezpočet aspirujících producentů a DJs. Všichni mají jeden hlavní cíl: dosáhnout dál a oslovit co nejvíc fanoušků po celém světě a díky tomu se představit na stagích po celé planetě. ReOrder vám napoví jak toho dosáhnout v co nejkratším čase a jak se udržet na vrcholu co nejdéle.

✅ Jak začít s produkcí a DJingem
✅ O stupeň výš za jeden rok
✅ Jak si vybrat správné vydavatelství
✅ Sociální média jak na ně
✅ Jak se udržet na scéně plné konkurence

🔸 Bo Fedor (Mystin) 🔸

Bo Fedor je producent, skladatel a marketér. Má za sebou komponování hudby do reklam, televize a pro Slovenský rozhlas. Posledních 10 let je aktivní hlavně v oblasti brand buildingu a strategického marketingu, kde stál za úspěchem mnoha známých značek v oblasti bankovnictví, fmcg a e-commerce. V listopadu vydáva EP Layers https://soundcloud.com/mystin/layers

🔻 BO FEDOR MASTERCLASS

Jak si vybudovat vlastní značku? Je hudební producent značkou?

✅ Proč jen produkovat hudbu dnes nestačí?
✅ Co je značka / brand v hudbě?
✅ Jak si vybrat jméno a proč je důležitý posluchač?
✅ Release plán jako stavební kámen marketingu

🔸 Martin Hoffer (SKYLINE, WLW8 /will wait/) 🔸

Martin Hoffer je DJ, skladatel, producent a sound designer. Hudbě se věnuje profesinálně už téměř 25 let. Je zakladatel známé elektronické kapely SKYLINE nebo např. housového projektu WLW8.
Kromě hudebních projektů, produkuje hudbu pro film, videohry, televizní znělky, interaktivní a multimediální výstavy, video mappingy a reklamy. Je zakladatelem a lektorem první české školy hudební produkce EMA – Electronic Music Academy – Prague.

🔻 MARTIN HOFFER MASTERCLASS
Track deconstruction – melodic techno (ABLETON 10 )

✅ Vznik základního nápadu
✅ Chord progression
✅ Použité pluginy
✅ Soundesign bicích a syntezátorů
✅ Arrange
✅ Mix
✅ Mastering
✅ Prostor pro dotazy